تبلیغات گوگل ادز در کرج

تبلیغات گوگل ادز در کرج، یکی از روش‌های محبوب و مطلوب در حوزه تبلیغات آنلاین در کرجه. اما بهتره قبل از راه‌اندازی تبلیغات گوگل ادز در کرج، ببینیم که اصلا این روش تبلیغاتی دقیقا چی هست؟ چرا باید از این روش استفاده کنیم؟ آیا کمپین تبلیغاتی گوگل ادز تاثیرگذار هست؟ میشه از این طریق کسب‌وکارمون رو توسعه بدیم؟ توی این بخش قصد داریم به طور کامل در مورد این مسئله صحبت کنیم و اگر قصد دریافت مشاوره در این حوزه رو دارید شما رو راهنمایی کنیم. به طور کلی لازمه هزینه تبلیغات رو در جای مناسبی خرج کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. گوگل یکی از بسترهای مناسب برای تبلیغات شماست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رویا استودیو شما رو راهنمایی می‌کنیم.

pop ups concept illustrated 23 2149121840

تبلیغات گوگل ادز در کرج

pop ups concept illustrated 23 2149121840

تبلیغات گوگل ادز در کرج، یکی از روش‌های محبوب و مطلوب در حوزه تبلیغات آنلاین در کرجه. اما بهتره قبل از راه‌اندازی تبلیغات گوگل ادز در کرج، ببینیم که اصلا این روش تبلیغاتی دقیقا چی هست؟ چرا باید از این روش استفاده کنیم؟ آیا کمپین تبلیغاتی گوگل ادز تاثیرگذار هست؟ میشه از این طریق کسب‌وکارمون رو توسعه بدیم؟ توی این بخش قصد داریم به طور کامل در مورد این مسئله صحبت کنیم و اگر قصد دریافت مشاوره در این حوزه رو دارید شما رو راهنمایی کنیم. به طور کلی لازمه هزینه تبلیغات رو در جای مناسبی خرج کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. گوگل یکی از بسترهای مناسب برای تبلیغات شماست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رویا استودیو شما رو راهنمایی می‌کنیم.

استراتژی تبلیغاتی در گوگل ادز

بعد از آشنایی کلی با این روش تبلیغات آنلاین در کرج، زمانی که انتخاب شما گوگل ادز بود لازمه یک استراتژی تبلیغاتی در گوگل ادز داشته باشید. برای این کار لازمه با انواع کمپین‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی در این روش آشنا بشید.

40

استراتژی تبلیغات نمایشی

63

استراتژی تبلیغات اپلیکیشن

کنترل ۷۱۴.۶۳۰ min
899 150x150 1

استراتژی تبلیغات ویدیویی

40

استراتژی تبلیغاتی خرید

1 3

گوگل ادز چیست؟ کمپین تبلیغاتی گوگل ادز در کرج

خب قبل از هر چیزی لازمه ببینیم اصلا گوگل ادز چیه و کمیپین تبلیغاتی گوگل ادز در کرج خوبه یا نه؟ همه ما می‌دونیم که گوگل یک منبع معتبر در سراسر جهانه. این روزا با توجه به پیشرفته تکنولوژی و سرچ‌های آنلاین، همه ما وقتی می‌خوایم کاری انجام بدیم، خدماتی دریافت کنیم، چیزی بخریم یا حتی در مورد یک موضوع بیشتر بدونیم به گوگل سر میزنیم. چی بهتر از این که در جایی تبلیغات کنیم که هر روز میلیون‌ها نفر بهش سر میزنن؟ در این رابطه باید بگیم گوگل ادوردز google Ads بستری مناسب برای تبلیغات شما و به صورت پولی هست. این بخش زیرمجموعه یک کانال بازاریابی معروف هست که میگه به ازای هر کلیک پرداخت کنید. در واقع لازمه شما به ازای هر کلیکی که از کلماتی خاص لازمه مبلغی رو به کمپانی مربوطه پرداخت کنید. در واقع وقتی کاربرها کلمه کلیدی موردنظر رو سرچ میکنن، اولین صفحه‌ای که مشاهده میکنن تبلیغات شما یا سایت شماست. این میتونه روی عملکرد و دیده شدن سایت و خدمات شما تاثیر مثبتی داشته باشه و از طرفی به توسعه کسب‌وکار و درآمد شما هم کمک میکنه. پس مزایای زیادی داره. به طور مثال اگر شما روی کلمه خرید لباس کودک تبلیغ برید، وقتی کاربر این اصطلاح رو سرچ میکنه سایت شما به چشمش میخوره و امکان تبدیل شدن به مشتری و فروش افزایش پیدا میکنه.

c77fc16d eec5 4113 bdd7 c5803ec12f7d

شیوه ساخت اکانت در گوگل ادز

راه‌اندازی تبلیغات گوگل ادز در کرج؛ استفاده از تبلیغات گوگل ادز در کرج چه مزایایی داره؟

رقابت در کسب و کار

توی دنیای امروز، صدها هزار کسب و کار از روش گوگل ادز برای تبلیغات کسب و کار خودشون استفاده می‌کنن. این یعنی چی؟ یعنی شما حتی اگر توی یک کلمه کلیدی یا عبارت رتبه‌بندی مناسب داشته باشید، شانس موفقیت رو دارید.

افزایش ترافیک و درآمد

وقتی شما با استفاده از گوگل ادز روی کلمه کلیدی تبلیغ میرید، ترافیک وب سایت شما به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا میکنه. همین مسئله باعث میشه بازدید سایت شما بالا رفته و از طرفی فروش بیشتری هم دریافت کنید.

تبلیغات هدفمند

از اونجایی که در این تبلیغات معمولا همه جوانب در نظر گرفته میشه یعنی سن، مکان، زبان و همه این‌ها با توجه به بازار هدف در نظر گرفته میشه، بنابراین تبلیغاتی هدفمند دارید. یعنی امکان جذب مشتری به این صورت بیشتر هست.

تبلیغات در دستگاه‌های متنوع

به طور کلی زمانی که شما از این روش استفاده می‌کنید تبلیغات شما به موقع در موبایل یا دستکتاپ به کاربر نمایش داده میشه. بنابراین بیشتر افرادی که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستن این تبلیغات رو مشاهده می‌کنن.

Digital presentation pana 768x768 1

قیمت توی گوگل ادز چقده و چطوری محاسبه میشه؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که خصوص تبلیغات در گوگل ادز معمولا مطرح میشه اینه که هزینه تبلیغات در این نوع چطوریه؟ برای پاسخ به این سوال باید بگیم هزینه گوگل ادز به فاکتورهای زیادی بستگی داره. در واقع میشه گفت رقابت کلمه کلیدی، صنعت مورد نظر، موقعیت جغرافیایی، کیفیت کمپین ها، کیفیت وب سایت، مبلغی که شما پیشنها میدید همه و همه در تعیین قیمت نهاییت موثر هستن. اما برای اینکه بدونید قیمت حدودی در حوزه کسب و کار شما چقدره باید با سیستم Ad Auction  یا مزایده آشنا باشید.

به طور کلی میشه گفت زمانی که یک کاربر کلمه کلیدی موردنظر شما رو سرچ میکنه گوگل یک مزایده راه انداخته و رتبه تبلیغ شما رو می‌سنجه این رتبه با رقبای شما بررسی کرده و در نهایت به کاربر نمایش میده. این کار رو از طریق بررسی سود میکنه. حالا برای اینکه شانس بیشتری داشته باشید باید چیکار کنید؟ افزایش امتیاز کیفیت یا QS و مبلغ پیشنهادی از جمله کارهایی هست که برای رتبه‌بندی می‌تونید انجام بدید. هر چقدر این دو فاکتور بیشتر باشه شانس شما هم بیشتره.

تبلیغ در گوگل ادز به روش ساده

این روش برای افرادی هست که اطلاع دقیق و تخصصی از گوگل ادز ندارن و در اول راه میخوان یک کمپین گوگل ادز راه بندازن. آموزش تبلیغ به این روش در مطالب زیر برای شما توضیح داده شده: اولین قدم تعیین هدف هست. بعد از اینکه اکانت‌تون رو ساختید، وارد یک صفحه جدید میشید که سه تا گزینه برای شما به نمایش گذاشته میشه. سوالی که از شما در این قسمت پرسیده میشه اینه که هدف شما از گوگل ادز چیه؟ شما باید یکی از این گزینه‌ها رو انتخاب کنید مطابق با هدفی که دارید. در واقع گوگل با این کار میخواد مخاطب‌های هدف شما رو شناسایی کرده و مبلغی که به ازای اون پرداخت کنید رو بدونید. بعد از اینکه هدف‌تون رو انتخاب کردید گزینه Nextرو بزنید. در صفحه دوم باید نام برند و کلمان کلیدی رو انتخاب کنید. وقتی روی گزینه next کلیک کنید می‌تونید URL مورد نظر رو وارد کنید. صفحه بعدی باید کلمات کلیدی رو انتخاب کنید. برای اینکه می‌تونید از ابزار Keyword Planner استفاده کنید. در نهایت مجددا روی گزینه بعدی کلیک کنید. در صفحه بعدی مکان مورد نظر، مخاطب‌های هدف و… رو می‌تونید انتخاب کنید. به طور مثال شهر، کشور و… در بخش بعدی می‌تونید عنوان تبلیغات، توضیحات و…. رو وارد کنید. هر چقدر این بخش جذاب‌تر باشه شانس شما در جذب مخاطب هم بیشتره. در نهایت وارد صفحه صورت حساب شده و اطلاعاتی مثل شماره کارت رو وارد کنید و با پرداخت مبلغ کمپین شما راه‌اندازی میشه.

smm internet promotion online advertisement announcement market research sales growth marketer with laptop loudspeaker cartoon character vector isolated concept metaphor illustration 335657 2849

مشاوره تبلیغاتی گوگل ادز در کرج

برای اینکه بتونید در این جریان و تبلیغات گوگل ادز موفق باشید باید اطلاعات کامل داشته و دانش‌تون در این حوزه بروز باشه. برای این کار دریافت مشاوره تبلیغات گوگل ادز در کرج، می‌تونه شما رو کمک کنه. برای این کار مشورت با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ معتبر می‌تونه شما رو کمک کنه. رویا استودیو یکی از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ معتبر در کرج هست. این مجموعه در حوزه تبلیغات در زمینه‌های مختلف از جمله تبلیغات بنری، طراحی سایت و سئو، تبلیغات بیلبوردی و درون شهری و همچنین تبلیغات آنلاین در کرج یعنی گوگل ادز و روش‌های مشابه دارای دانش و تخصص ویژه‌ای هست. در واقع ما در رویا استودیو با برخورداری از تیم متخصص، هر آنچه که باید در خصوص گوگل ادز و تبلیغات بدونید رو در اختیار شما قرار میدیم. برای دریافت مشاوره می‌تونید با شماره‌های درج شده در سایت در ارتباط باشید. ما برای توسعه کسب و کار شما بهترین پیشنهادها رو بهتون میدیم.

درخواست مشاوره رایگان​

سوالات متداول

آیا امکان استفاده از یک اکانت گوگل ادز برای ران کردن تایپ‌های مختلف در کمپین وجود داره؟

بله. در صورتی که قصد دارید کمپین‌های سرچ، بنری، ویدیویی و نصب اپلیکیشن رو به طور همزمان پیاده‌سازی کنید می‌تونید از یک اکانت استفاده کنید.

هزینه هر کلیک در گوگل ادز چقدره و ماهانه چقدر باید پرداخت کنیم؟

همونطور که قبل‌تر گفتیم معمولا هزینه هر کلیک در گوگل ادز به فاکتورهای مختلفی بستگی داره. به طور مثال شرایط رقابت و بهینه‌سازی‌هایی که روی کمپین انجام دادید، در هزینه تاثیرگذار هست. از طرفی مقدار سرچ کاربر و کلیک‌هایی که گرفتید ممکنه هزینه رو افزایش یا کاهش بده
Rate this page