دیلیت اکانت اینستاگرام + حذف موقت و دائمی

 اگر برای انجام فعالیت‌های وب‌سایت خود نیاز به راهنمایی داشتید، از سئو در کرج و طراحی سایت در کرج کمک بگیرید. همچنین ما می‌توانیم به شما در صورت بروز مشکل در اینستاگرام راهنمایی‌های لازم را داشته باشیم. به عنوان مثال یکی از موارد مهم برای کاربران، دیلیت اکانت اینستاگرام با حذف موقت و دائمی است. اینستاگرام در عصر تکنولوژی طرفداران زیادی دارد و در فضای مجازی مانند سرچشمه نور به زیبایی می‌درخشد. این پلتفرم راهی برای ارتباط کاربران و عموم مردم است. از این اپلیکیشن مجازی در زمینه‌های مختلف مانند راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین، ارائه خدمات، سرگرمی و گذران اوقات فراغت استفاده می.شود. به هر حال، دانستن راه.های دیلیت اکانت اینستاگرام در مواقع نیاز الزامی است.

دیلیت اکانت اینستاگرام + حذف موقت و دائمی

دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟

دیلیت اکانت اینستاگرام در واقع  به معنای حذف کامل حساب کاربری است که به دو صورت دائمی و موقت انجام می‌پذیرد. با توجه به طراحی بسیار زیبای این اپلیکیشن، مخاطبان زیادی طرفدار آن هستند. کاربران بی‌شمار در اینستاگرام ایجاد حساب کاربری کرده‌اند و به فعالیت خود ادامه می‌دهند؛ اما چالش.هایی مخاطب را مجبور به حذف اکانت یا حساب کاربری از این پلتفرم می‌کنند. دلایل مختلفی که باعث دیلیت اکانت اینستاگرام می‌شود شامل:

 • افراد مزاحم: در همه شبکه.های اجتماعی، افرادی سودجو و مزاحم پیدا می.شوند. این مزاحمت.ها، آزار و اذیت برخی از کاربران را به همراه دارد. که ترجیح بر حذف موقت یا دائمی حساب کاربری است.
 • زمان: هنگامی که این اپلیکیشن در گوشی باز می.شود، خارج شدن از آن کار دشواری است. برخی افراد با صرف وقت زیاد در اینستاگرام متوجه گذر زمان و عقب ماندن فعالیت‌های روزانه نمی‌شوند. با دیلیت اکانت کردن به فعالیت‌ها رسیدگی و زمان مدیریت می.شود.
 • حریم خصوصی: حفظ حریم خصوصی اهمیت زیادی دارد. با افزایش شبکه‌های مجازی حفظ حریم خصوصی با چالش.های بزرگی روبه‌رو شده است. برخی از افراد سودجو با هک کردن به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا می‌کنند.

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت حذف دائمی و موقت

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت حذف دائمی و موقت، یکی از دغدغه‌های اصلی هر کاربر است. این قابلیت اینستاگرام به دو روش حذف موقت و دائمی امکان‌پذیر خواهد بود. دیلیت اکانت موقت برای افرادی که قصد دور شدن در یک بازه زمانی مشخص از فضای مجازی را دارند، مناسب‌تر است. با این کار هر زمان که قصد بازگشت به حساب اینستاگرام را داشتید، مجدد به فعالیت خود ادامه می‌دهید. در مقابل دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی برای همیشه حساب شما از اینستاگرام پاک خواهد شد. این روش حذف اکانت، برای کسانی که به دلایل مختلف عدم نیاز به این حساب کاربری یا برای دور شدن همیشگی از اینستاگرام، اهمیت بیشتری دارد. به طور کلی، قبل از اقدام به حذف اکانت خود نسخه پشتیبانی از اطلاعات شخصی را ذخیره کنید. با تهیه نسخه پشتیبانی از مکالمه، تصاویر و ویدیوها محافظت کرده و آن‌ها را برای همیشه حفظ خواهید کرد. یکی دیگر از راه‌هایی که می‌تواند از حریم خصوصی شما محافظت کند، امنیت حساب و تایید دو مرحله‌ای برای احراز هویت است. با این کار امنیت حساب کاربری را بالا برده و از هر گونه مزاحمت و سودجویی توسط افراد دیگر در امان خواهید بود. در نهایت، قبل از انجام دیلیت اکانت دائمی، حذف موقتی را امتحان کنید که در صورت پشیمانی مجدد به حساب کاربری خود بازگردید.

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت حذف دائمی و موقت

دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی

از دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی باید اطمینان حاصل کنید؛ زیرا با حذف دائمی حساب کاربری راه بازگشتی برای پیج وجود ندارد. در ادامه مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی از طریق کامپیوتر را بررسی می‌کنیم:

 • در ابتدا باید مرورگر کامپیوتر را باز کنید.
 • سایت رسمی اینستاگرام را بیابید و وارد صفحه شوید.
 • در این مرحله، باید اطلاعات پیج اینستاگرام اعم از نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.
 • پس از ورود موفقیت آمیز به اکانت، دلایل دیلیت اکانت اینستاگرام از شما پرسیده می‌شود. شما باید به این مورد پاسخ صحیحی بدهید. اگر تمایلی به درج این پاسخ ها نداشتید، می‌توانید گزینه Something else را برگزینید تا این مرحله به درستی به پایان برسد.
 • برای اطمینان از تصمیم حذف، وارد کردن پسورد برای بار دوم الزامی است و باید به طور صحیح رمز عبور پیج را مجدد وارد نمایید.
 • در نهایت، پس از تایید حساب کاربری شما برای همیشه و طور کامل حذف خواهد شد.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت، برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است؛ زیرا می‌توانند به طور موقت از حساب کاربری خارج شوند. برخی افراد قصد ترک اینستاگرام در بازه زمانی کوتاهی را دارند که باید گزینه حذف حساب کاربری به صورت موقت را انتخاب کنند. قبل از حذف موقت و دائمی اکانت از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید. مراحل دیلیت اکانت موقت اینستاگرام عبارتند از:

 1. مرورگر پر قدرتی را در کمپیوتر باز کنید.
 2. سایت رسمی اینستاگرام را انتخاب و وارد شوید.
 3. اطلاعات حسابی که قصد غیر فعال کردن آن را دارید از شما خواسته شده است.
 4. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، باید گزینه profile را انتخاب کنید.
 5. در ادامه گزینه Edit Profile را برگزینید.  
 6. قسمت پایین صفحه نوشته ای تحت عنوان Temporarily disable my account قرار گرفته است. روی این گزینه کلیک نمایید.
 7. هنگامی که مراحل فوق را به خوبی پشت سر گذاشتید، باید دلایل حذف موقت اکانت را بیان کنید. چندین گزینه برای پاسخ به سوال وجود دارد که در صورت تمایل، Something else را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید.
 8. در نتیجه، با انتخاب گزینه Temporarily Disable Account به صورت موقت اکانت خود را پاک می‌کنید.

حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوشی

حذف اکانت اینستاگرام را از طریق گوشی نیز می‌توانید انجام دهید. مراحلی که در بالا ذکر شد، برای حذف موقت و دائمی باید در مرورگر گوشی طی شود. پلتفرم اینستاگرام که در گوشی نصب می‌شود، قابلیت حذف حساب کاربری را ندارد و باید حتما به وب سایت رسمی اینستاگرام مراجعه کنید. این کار از طریق مرورگر پر قدرت گوشی و وارد کردن اطلاعات حساب کاربری امکان‌پذیر است. هنگامی که برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام اقدام می‌کنید، در یک بازه زمانی کوتاه و مشخصی با ورود مجدد به حساب کاربری خود می‌توانید به اینستاگرام باز گردید. در غیر این صورت، حذف دائمی به طور کامل اتفاق خواهد افتاد. کسانی که به کامپیوتر دسترسی ندارند، از گوشی برای دیلیت اکانت اینستاگرام استفاده می‌کنند. اگر از دیلیت اکانت دائمی اطمینان ندارید، در ابتدا به صورت موقت حساب کاربری خود را حذف کنید تا در آینده درباره این موضوع بهترین تصمیم را بگیرید. شاید برای این کار نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتری داشته باشید، ادمین اینستاگرام در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کلام آخر

دیلیت اکانت اینستاگرام می‌تواند نیاز بسیاری از افراد را برطرف کند و به خواسته خود برسند. اکانت‌هایی که به طور دائم حذف می‌شوند به هیچ عنوان قابلیت بازگشت ندارند. در آینده نیز تحت هیچ شرایطی شما و افراد دیگر حساب کاربری با این نام و مشخصات نمی‌توانید بسازید. ایمیل اکانت حذف شده از نکات قابل توجه است. این ایمیل در حساب‌های کاربری دیگر قابل استفاده نیست. برای رفع این مشکل قبل از انجام حذف موقت و دائمی اکانت در قسمت Edit Profile باید ایمیل وارد شده را تغییر دهید. با این کار ایمیل شما آزاد می‌شود. رویا استودیو یکی از بهترین‌ها در ارائه خدمات وب سایت است و شما می‌توانید با از تیم حرفه‌ای رویا کمک بگیرید.

 

Rate this post
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول