بهترین سایت های هوش مصنوعی رایگان؛ بررسی 10 سایت برتر AI رایگان

آیا تا به حال به این موضوع که چقدر سایت های هوش مصنوعی می تواند به رشد کسب کار شما کمک کنند فکر کرده اید؟ با ما همراه باشید تا با هم بهترین سایت های هوش مصنوعی را بررسی کنیم. هوش مصنوعی یا AI فناوری می باشد که این روز ها دارای کاربرد بسیار زیادی در زندگی ما می باشد، این فناوری در طول روز کمک های زیادی به ما می کنند و حتی می تواند به آسانی ما را سرگرم کند. هوش صنوعی می تواند در تولید محتوا متنی و تصویر، تشخیص چهره و ترجمه زبان های گوناگون و طراحی سایت در کرج و بسیاری از فعالیت های سنگین تر به ما کمک می کند و سبب کسب در آمد بیشتر و همچنین رشد کسب کار ما می شود.

خبر خوب این است که بسیاری از ابزار های AI موجود کاملا رایگان و در دسترس عموم می باشد، در این مقاله قصد داریم به 10 مورد از بهترین سایت های هوش مصنوعی را با هم بررسی کنیم با ما همراه باشید.

بهترین سایت های هوش مصنوعی رایگان، بررسی 10 سایت برتر AI رایگان

بهترین سایت های هوش مصنوعی رایگان

هوش مصنوعی در واقع شبیه سازی فرآیند، هوش انسانی توسط ماشین می باشد، هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم های تعیین شده می تواند به آسانی یاد بگیرد و با استفاده از بستر اینترنت به هر سوالی پاسخ دقیق و کامل بدهد، هوش مصنوعی می توانند در زمینه های مختلفی مانند پردازش زبان طبیعی و تشخیص گفتار و دید ماشینی، کاربرد داشته باشد، ابزار های موجود در این سایت ها با استفاده از یادگیری ماشین، به کمک بیاید و در بسیاری از فعالیت ها کار شما را آسان کند، این سایت ها می توانند مواردی مانند تولید محتوای متنی، تصویر سازی، ویرایش عکس، ویرایش ویدئو، مکتوب کردن فایل های صوتی، بررسی خطوط کد به شما کمک بسیار زیادی کند.

معرفی 10 سایت برتر AI رایگان

با معرفی 10 سایت برتر ai رایگان که بیشترین استفاده در بین مردم دارد  ما با همراه باشید

معرفی 10 سایت برتر AI رایگان

سایت هوش مصنوعی aipaa.ir

سایت aipaa.ir یکی از سایت های مهم و رایگان برای تبدیل کردن انواع متن های تصویری به ویس یا صدا می باشد، در واقعا الگوی کاری این سایت به این صورت می باشد که  با دریافت عکس و یا متن با استفاده از تن صدای مرد و زن برای شما ویسی از نوشته تبدیل خواهد نمود، سایت های مانند speechify، murfT، lovoنمونه های دیگر این هوش مصنوعی می باشند اما بهترین سایت در این زمینه سایت aipaa.ir می باشد.

سایت هوش مصنوعی chat GPT

chat GPT بستری مناسب برای بیان سوالات مختلف کاربران می باشد، این سایت امکان امکان پاسگویی به هر سوالی را فراهم می کند، سایت chat GPT می تواند از هر زبانی از جمله فارسی پشتیبانی کند. کاربران می توانند از chat GPT سوال بپرسند، متون را ترجمه کنند و با حتی آن ها را خلاصه سازی کنند. این سایت با توجه به هسته های بسیار غنی از منابع اطلاعات می تواند به آسانی به سوالات شما پاسخی دقیق بدهد.

سایت هوش مصنوعی Jasper

سایت Jasper از نمونه سایت های chat GPT این سایت از دیگر سایت های آنلاین می باشد که محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد. این سایت امکان تولید محتوای متنی و تصویری بر پایه الگوریتم های سئو شده گوگل، از مهم ترن فعالیت های این سایت می باشد. این سایت می تواند به سوالات شما نیز پاسخ کامل را به شما بدهد. تبدیل متن به تصویر، از قابلیت های ویژه این سایت است، این سایت می توانند برای شما کار چندین سایت را به آسانی انجام دهد.

سایت هوش مصنوعی AvalAI

سایت AvalAI یکی از بهترین و محبوب ترین، ابزار پرسشی و مترجم می باشد که می تواند به سوالات شما پاسخ های درست و اصولی در زمینه های مالی، فرهنگی و … بدهد، تولید محتوا از مهم ترین قابلیت های این سایت می باشد، این سایت می تواند به آسانی از زبان فارسی پشتیبانی کند، همچنین در صورتی که نیاز به تغییر زبان داشته باشد، می توانید به آسانی این ابزار را در قسمت مترجم، متن به زبان های گوناگون ترجمه کند.

سایت هوش مصنوعی Breathh

سایت هوش مصنوعی Breathh به عنوان یک افزونه که بر روی chrome، نصب می شود، و مدیریت سایت های جستجو شونده را کنترل می کند استفاده می شود، در واقع می توان گفت، میانگین ساعات مورد استفاده از سایت های مختلف را کنترل می کند و می توانند برای شما میانگینی از استفاده موتور جستجو باشد.

6. سایت هوش مصنوعی Copy.ai

سایت Copy.ai این سایت می تواند برای شما، با استفاده از موضوع مشخص شده و کلمه های کلیدی مطرح شده برای وب سایت شما محتوایی یونیک تولید کند.

سایت Copy.ai پلتفری می باشد که با استفاده از منابع زیادی به تولید هوش مصنوعی  برای ایجاد خودکار محتوای متنی استفاده می کند، این زبان از پیشرفته ترین مدل های تولید محتوای متنی می باشد، از این سایت می توان برای کار های زیادی مانند نوشتن پست های و بلاگ، ایجاد توضیحات محصول و تولید کد استفاده کنید، این سایت می تواند به آسانی به متخصصان سئو کمک بسیار زیادی می کند.

سایت هوش مصنوعی Poe.com

سایت Poe.com از دیگر سایت های تولید محتوا رایگان می باشد، این سایت می تواند در نوشتن مطالب، خلاصه نویسی، و ترجمه متون به شما کمک بسیار زیادی کند، این سایت می تواند در صورت نیاز شما متون را افزایش داده و اگر نیاز داشته باشید از سایت بخواهید تا به شما پاسخ واضح و کامل تری بدهند.

8. سایت هوش مصنوعی Looka

این سایت، از دیگر سایت های هوش مصنوعی است که می توانند لوگو های خاص و زیبایی طراحی کند، این سایت می تواند به تجزیه و تحلیل اطلاعات ورودی کاربر بپردازد، همچنین بر اساس ویژگی های مشخص شده مانند نام برند، زمینه فعالیت شرکت، رنگ لوگو و نوع قلم و متن، لوگوی مناسبی برای کسب کار شما تولید کنند.

9. سایت هوش مصنوعی My Heritage

این سایت می تواند، تصاویر ثابت را به تصاویر متحرک تبدیل کند، ابزار های هوش مصنوعی این سایت می تواند بر روی تصاویر شما ویژگی های مختلفی مانند تغییر چهره، لبخند زدن، چشمک زدن، حرکت سر انجام می دهند، این سایت می توانند برای شما بسیار سرگرم کننده باشد کافی است در این سایت حساب کاربری ایجاد کنید و تصویر مورد نظر خود را برای ساخت تصویر متحرک بارگذاری کنید.

10. سایت هوش مصنوعی Durable

با استفاده از سایت Durable که دارای ابزارهای بسیار هوشمند برای طراحی وب سایت است در کمترین زمان می توانید به طراحی سایت شخصی خود بپردازید و به کسب در آمد برسید، این سایت بر پایه الگوریتم ها و روش های نوین هوش مصنوعی عمل می کند، این سایت می تواند به تجزیه و تحیلی اطلاعات مانند نام برند، زمینه فعالیت سازمان، رنگ و قالب سایت بر اساس نیاز و سلیقه شما به شما یاری رساند، همچنین بعد از طراحی سایت کاربرا می تواند به آسانی طبق سلیقه خود تغییراتی در سایت ایجاد کند. به منظور طراحی سایت حرفه ای با تیم کاربلد رویا استودیو همراه باشید تا کسب و کاری عالی را در کنار ما تجربه کنید.

Rate this post
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

محتوای جدول