10روش تضمینی برای افزایش بازدید سایت

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی بازدید سایت یا افزایش ترافیک سایت به بزرگ ترین دغدغه افرادی که دارای کسب کار اینترنتی هستند تبدیل شده است، بعد طراحی سایت در کرج شما در هر زمینه ای که سایت تولید شده باشد چه پیشرفته چه مبتدی، اگر شما جذب بازدید کننده نداشته باشید یعنی ضرر کرده اید. به صورت کلی می توان گفت افزایش بازدید سایت یکی از مهم ترین فاکتور هایی می باشد که مدیران وب سایت باید به آن توجه کنند. بازدید زیاد سایت شما به معنی این است که شما خدمات و محصولات خود را از طریق شعبه اینترنتی  به دیگر معرفی کرده اید. در این مقاله قصد داریم به 10روش تضمینی برای افزایش بازدید سایت بپردازیم با ما همراه باشید.

redtd

1. تولید محتوا با کیفیت

قدم اول برای بازید بیشتر سایت تولید محتوای جذاب، مفید و مرتبط با مخاطبین شما می باشد، شما عزیزان می توانید برای دیده شدن بیشتر از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، همچنین هر روز به طور منظم محتوای خود را به روز رسانی کنید.

2. استفاده از موتور جستجوی seo

به صورت کلی مهم ترین قدم شما رعایت قوانین هایی که سئو برای شما تعیین کرده می باشد، seo را می توان فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجوی گوگل می باشد، به وسلیه سئو می توانید اطمینان حاصل کنید، سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط در رتبه بالایی شما را قرار می دهد.

3. تبادل لینک با همکاران

یکی از روش های دیگر از روش های بازدید سایت تبادل لینک با همکاران می باشد، درواقع تبادل به معنی به اشتراک گذاری لینک همان تبادل محتوا یا رپورتاژ است، شما می توانید لیستی از همکارانتان را تهیه نماید و به آن ها پیشنهاد تبادل لینک بدهید، با این روش می توان هم بازدید سایت را بیشتر کرد هم بک لینک مطمئنی برای سایت خود به وجود آورید. این روش می توانند هر برای شما هم برای همکارانتان بسیار مفید باشد.

4. خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی می توانید به عنوان روشی برای گرفتن بک لینک مورد استفاده قرار گیرد، همچنین رپورتاژ می توانند در جهت افزایش بازدید سایت نیز مورد استفاده قرار گیرد. رپورتاژ می تواند در برند سازی و افزایش ترافیک سایت به شما کمک بسیار زیادی بکند.

برای بازیدی بیشتر به این نکته توجه کنید که رپورتاژ خود را در سایت های پربازدید منتشر کنید، و همچنین توجه کنید موضوع رپورتاژ آگهی خود را به گونه ای انتخاب کنید که بتواند در گوگل رتبه بگیرد.

5. ایجاد بک لینک

بک لینک ها نیز از دیگر موارد مهم در سئو می باشند، در واقع مکانیزم کار بک لینک این است که زمانی که سایت دیگر در مورد شما مطلب می گذارد و یا شما را لینک می دهد، گوگل به این نتیجه می رسد که سایت شما دارای مطالب ارزشمندی می باشد و شما را در رتبه های بالایی قرار می دهد.

بک لینک های می توانند بازدید سایت شما را افزایش دهند، و کاربران می توانند کلیک ساده بر روی لینک مورد نظر به سایت شما برسند.

6. استفاده از رسانه های اجتماعی:

از دیگر فعالیت هایی که می توان به آسانی وب سایت شما را به دیگران معرفی کند، استفاده از رسانه های اجتماعی می باشد، به اشتراک گذشتن محتوای سایت خود، ایجاد تعامل با مخاطبین و هدایت آن ها به وب سایت شخصی شما می باشد.

7. استفاده از تبلیغات آنلاین

استفاده از تبلیغات آنلاین نیز می توانند یکی از سریع و موثر ترین راه های افزایش بازدید، سایت شما باشد، انواع گوناگونی از تبلیغات آنلاین وجود دارد که شما می توانید به آسانی از آن استفاده کنید و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

8. تعامل با دیگران

تعامل و افزایش روابط عمومی با دیگران می تواند به شما کمک کند، تا سایت خود را به راحتی به دیگران معرفی کنید. به عنوان مثال با ایجاد محتوای خبری و ارسال به رسانه و سایت های دیگر، می توانید کسب کار خود را به دیگران معرفی کنید.

9. استفاده از بازاریابی ایمیلی

یازاریابی ایمیلی می توانند، روشی بسیار عالی برای افزایش بازید شما باشد، به عنوان مثال شما عزیزان می توانید به آسانی، جهت ارتباط با مشتریان خود لیست کاملی از مشتریان خود تهیه کنید و از طریق ایمیل به طور منظم برای آن ها را محتوا سازی کنید و در ارتباط باشید.

10. انتشار مقالات در وب سایت های دیگر

سایت های زیادی وجود دارند که تمایل دارند شما به عنوان مهمان در سایت آن ها تولید محتوا کنید، پس به آسانی به عنوان پست مهمان در سایت ها وارد شده و محتوای مفید و ارزشمندی را تولید و به نام وبلاگ و سایت خود منتشر کنید، نیازی نیست سایت خود را به طور مستقیم تبلیغ نمایید فقط در بخش پروفیل خود آدرس وبلاگ شخصی خود را قرار دید.

تمام راه  هایی که برای شما مثال زدیم، راهکار های مطمئن و ارگانیک برای افزایش بازدید سایت بودند، این ربات ها فقط سایت را باز می کنند و و کیلیک را بالا می برند، در واقع کاربر واقعی و بازدید کننده نیستند اما می توانند به صورت مستقیم یا با جستجوی کوئری های مشخصی سایت مورد نظر شما را باز کنند. روش کار این نرم افزار ها به گونه ای می باشد، که به صورت نرم افزار های قابل نصب بر روی سرورهای مجازی یا به صورت مشارکتی قابل نصب بر روی هر رایانه می باشند، در حالت نصب روی سرور ها مجازی ربات ها به صورت تصادفی از آی پی های گوناگون کوئری های مختلف را جستجو می کنند. و سایت ها را به صورت مستقیم باز می کنند.

Rate this post
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

محتوای جدول