ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی، بررسی بهترین سایت، برنامه های رایگان

ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی،  این روز ها استفاده از هوش مصنوعی یکی از سرگرم کننده ترین راه ها برای ایجاد تصاویر جذاب برای شبکه های مجازی می باشد، در سال های اخیرکه استفاده از هوش مصنوعی بسیار آسان تر شده ابزار های زیادی در بستر اینترنت موجود هستند که می توانند برای شما عکس های زیبا و خلاقانه تولید کنند.

ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی گوناگون، سریع و پیشرفته می باشد، شما عزیزان می توانید با استفاده از هوش مصنوعی اقدام به خلق آثار هنری کرده و آن ها را به فروش برسانید. در واقع می توان گفت فروش این آثار کاملا به سایتی که استفاده می کنید بستگی دارد، سایت های گفته شده در این مقاله محدودیت های برای استفاده از تصاویر تولید شده ندارد. در سایتی مانند jasper art امکان چاپ و فروش تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی وجود دارد.

در سال های اخیر استفاده از هوش مصنوعی در بین بسیاری از افراد رواج پیدا کرده است. هوش مصنوعی می تواند به شما در زمینه های گوناگون مانند ادیت عکس های پروفایل کمک بسیار زیادی کند. به همین منظور نیز ابزار های بی شماری برای ویرایش عکس ها به وجود آمده است تا به شما در ادیت این عکس ها کمک کند. این ابزار با یادگیری الگوریتم های و استفاده از داده های ذخیره شده در آن ها کار می کند. با استفاده از داده هایی که در حافظه خود دارد عکس را با جزئیات و طبق سلیقه شما ویرایش می کند.

به صورت کلی می توان گفت ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی این روز ها به سرگرمی تبدیل شده است. با استفاده از این نرم افزار ها می توان عکس پروفایل را به فیلم های دهه نود هالیوود، تصاویر انیمه و کارتونی تبدیل کند. همچنین این نرم افزار ها دارای فیلتر و استیکر هایی هستند که این امکان را برای کاربرد فراهم می کنند.  تا عکس ها را شخصی سازی کند. رابط کاربردی و کار با این ابزار ها بسیار آسان و کاربردی می باشد و می تواند به شما در طراحی عکس های پروفایل با در نظر گرفتن سلیقه شخصی کمک بسیار زیادی می کنند.

شما عزیزان می توانید ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی بسیاری از کارهای روزمره خود را برای کارهایی مانند طراحی سایت، پست اینستاگرام،طراحی لوگو، کارت ویزیت و … انجام دهید. این روزها هوش مصنوعی، همه ابعاد زندگی را به روشی نوین با فناوری و خلاقیت آمیخته کرده است. این فناوری ها سبب شده تا تمام افراد جامعه به راحتی از تکنولوژی استفاده کنند. یکی از ساده ترین روش ها جهت استفاده از هوش مصنوعی همین ادیت عکس ها در عرض چند ثانیه از طریق فناوری هوش مصنوعی می باشد، با استفاده از هوش مصنوعی می توانید به  یادگیری مباحثی مهمی مانند طراحی سایت در کرج  را به آسانی آموزش ببینید. در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین سایت های و برنامه های رایگان ویرایش عکس بپردازیم با ما همراه باشید.

ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی

سایت ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی

به منظور ایجاد عکس پروفایل با هوش مصنوعی چند نکته را رعایت کنید. برای ویرایش و ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی از عکس با کیفیت استفاده کنید،عکس شما باید واضح، نورپردازی مناسبی داشته باشد، و چهره شما به صورت کامل نشان داده شده باشد. برای پیدا کردن تنظیمات مناسب خود فیلتر های دیگر را آزمایش کنید، زیرا برنامه های هوش مصنوعی دارای تنظیمات گوناگونی می باشند. شما می توانید با انتخاب ویژگی های مناسب و سبک خاص خود، در تولید عکس پروفایل خود استفاده کنید. در نهایت باید بگویم چنانچه به دنبال یک راه آسان و سریع برای ایجاد یک عکس پروفایل جذاب هستید، ساخت عکس با هوش مصنوعی می توانند گزینه ای مناسب برای شما باشد، تا با در نظر گرفتن فاکتور های گوناگون سبک مورد علاقه خود را پیاده سازی کنید.

ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی از طریق سایت هایی بسیار زیادی انجام می شود که موارد شناخته شده این سایت ها به شرح زیر می باشد:

سایت هوش مصنوعی AI-portraits.org رایگان

AI-portraits یا پرتره های هوش مصنوعی مجمع تصاویری می باشند، که با استفاده از هوش مصنوعی تولید می شوند، این سایت می توانند از چهره های طبیعی و یا غیر واقعی تولید شوند. این سایت می تواند با ویژگی های چهره را آنالیز کند و از طریق الگوریتم های هوش مصنوعی باز تولید کنند. الگوریتم های می توانند بر روی داده های زیادی آموزش ببینند. و تصاویری واقع گرایانه و طبیعی ایجاد کنند. سایت AI-portraits یکی از بهترین سایت های تولید عکس های پروفایل با هوش مصنوعی می باشد، این سایت از یکی از پیشرفته ترین الگوریتم های برای ایجاد تصویر با کیفیت استفاده می کند با استفاده از این سایت می توانید عکس پروفایل ها را در سبک های بسیار زیادی از جمله رسمی، غیر رسمی، هنری و فانتزی ایجاد و بارگذاری کنید.

سایت های زیادی جهت ادیت عکس های پروفایل وجود دارند، که هر کدام با توجه به قابلیت هایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهیج ترین سایت ها جهات ویرایش عکس و سایت AI-portraits.org می باشد. این سایت که در سال 2022 توسط یک تیم حرفه ای از دانشمندان تحقیقات هوش مصنوعی راه اندازی شد. این سایت از طریق فناوری Midjourney   جهت تولید پرتره های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اگر در سال های گذشته به دنیا می آمدید چه استایلی داشتید. این سایت دارای داده های بسیار زیادی می باشد که می تواند عکس های شما را بر روی قالب تمام عکس و شغل های گوناگون قرار دهید تا ببنید در هر استایلی چه ظاهری خواهید داشت. هوش مصنوعی AI Portraits Org طیف گسترده‌ای سبک‌ها از جمله عکس کاربری، پرتره فیلم، واقع‌گرایانه، نقاشی رنگ روغن، آواتار کارتونی و موارد دیگری را ارائه می‌دهد. برای ساخت این عکس ها وارد سایت AI-portraits.org شوید. با ایجاد یک حساب کاربری اکانت خود را ساخته و با استفاده از پرتره های گوناگون با در نظر انتخاب سناریو های مختلف بسازید. در این وب سایت شما می تواند 5 عکس به صورت رایگان بسازید، در صورت نیاز برای ساخت عکس های بیشتر باید اشتراک تهیه کنید.  

سایت ساخت عکس پروفایل با هوش مصنوعی

Dreamstudio.ai

سایت Dreamstudio یک مدل دیگر از هوش مصنوعی متن باز می باشد، که می توانند با استفاده از دستورات متنی، تصاویر مورد نظر خود را مانند الگو طبیعت، حیوانات و یا رویداد های گذشته و تاریخی ایجاد کنید.از دیگر سایت های ادیت عکس هوش مصنوعی سایت Dreamstudio می باشد، این سایت به کاربران امکان را می دهد متن و تصاویر جهت تولید تصاویر جدید استفاده شود. Dreamstudio مانند دیگر سایت های هوش مصنوعی رو مجموعه های عظیمی از تصاویر اموزش دیده است. این سایت به شما اجازه می دهد، تا تصاویری ایجاد کنید از نظر بصری دارای جذابیت بسیار زیادی می باشد.

Avatargenerator.ai

همانطور که از نام این سایت مشخص است، این سایت به شما این امکان را می دهند تا آواتار سه بعدی خود را با به وسیله آنالیز چهره و ویژگی های مورد نظر شما تولید می کنند.همانطور که گفته شد، این سایت یکی از بهترین سایت هایی می باشد که به شما امکان تولید آواتار های سفارشی را می دهد. این آواتار ها هم از نظربصری جذاب هستند، و هم دارای معنا خاص می باشند. برای ایجاد آواتار ابتدا باید حساب کاربردی ایجاد کرده و سپس ویژگی های مورد نظر خود را مانند جنس، رنگ پوست، رنگ مو، رنگ چشم، ویژگی های صورت و لباس مشخص کرده و روی دکمه create کلیک کرده و آواتار خود را تحویل بگیرید.

Prisma.ai

سایت Prisma نیز از دیگر ابزار های ویرایش عکس می باشد، که از هوش مصنوعی برای ایجاد و ویرایش عکس ها استفاده می کنند و می توانند به عکس های شما سبکی مانند نقاشی، انیمیشن و یا کارتونی تبدیل کنید.به منظور ادیت عکس خود به وسیله Prisma می توانید از فیلتر های هنری برای تصاویر خود استفاده نمایید. این فیلتر به شما این امکان را می دهد تا ظاهر تصاویر خود را به سبک های هنری مختلف  از جمله نقاشی های امپرسیونیست، نقاشی های پست امپرسیونیست، نقاشی های کوبیسم و نقاشی های انتزاعی تبدیل کنید. به منظور ادیت عکس ها با این برنامه باید عکس را گالری خود انتخاب کرده و فیلتر مورد نظر را بر روی عکس اعمال نمایید. 

Fotor.com

این سایت از یک منبع متن باز برای ویرایش عکس های استفاده می کند، این برنامه می تواند عکس های شما را در کمتر از چند دقیقه ویرایش نماید، در این سایت امکان تشخیص چهره شما برای تولید عکس جدید با ویژگی های مورد نظر شما فراهم می باشد.

باید در نظر گرفت تمام این سایت ها برای ویراش عکس های شما از هوش مصنوعی استفاده می کنند، همچنین به منظور ایجاد جلوه های مختلف بر روی عکس ها نیازمند، سلیقه شما هستند، سایت های که به شما معرفی شد از جمله بهترین سایت ها برای ویرایش می باشند.همچنین بهتر است بدانید اگر قصد کسب درآمد با هوش مصنوعی را دارید با کمک این سایت ها می توانید عکس های زیبایی را خلق و عکس های قدیمی را به راحتی رنگی و یا ترمیم و کسب در آمد کنید.

Fotor  یک ادیتور قدرتمند و هوشمند می باشد که دارای طیف گسترده از ابزار های ابزار های ویرایش عکس است که به منظور بهبود کیفیت عکس مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این ابزار ها عبارتند ازتصحیح رنگ نور ،حذف اشیاء ،تغییر پس زمینه ،تولید محتوای خلاقانه

 

rery

برنامه هوش مصنوعی عکس برای اندروید

به صورت کلی به جز سایت هایی که گفته شد، برنامه های برای سیستم عامل اندروید موجود هستند، که می توانید از آنها برای ایجاد عکس های زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید.

Face App: این برنامه یکی از مهم ترین برنامه های هوش مصنوعی می باشند، که این روز ها برای ایجاد عکس های زیبا و جالب مورد استفاده قرار می گیرد. با این برنامه به راحتی می توانید تغییراتی مانند رنگ مو، افزودن آرایش و ایجاد مدل موهای زیبا را بر روی عکس خود داشته باشید.

Pisma: یکی دیگر از برنامه های هوش مصنوعی می باشد، که مانند نسخه سایت خود می توانند با استفاده از جلوه های ویژه ای تصاویر را به سبک های گوناگون مانند نقاشی، انیمیشن یا کارتون تبدیل کنید.

Deepart: این برنامه یکی از مهم ترین برنامه ها جهت تبدیل عکس های معمولی به آثار هنری مانند سبک نقاشی های پیکاسو، امبرسیونیسم یا نقاشی های ژاپنی مورد استفاده قرار می گیرد.

PicsArt: این برنامه را می توان یکی از ویرایشگر های همه جانبه دانست، با استفاده از این برنامه می تواند عکس های خود را به روش های گوناگونی مانند تغییر رنگ، اضافه کردن فیلتر و یا ایجاد جلوه های ویژه کند.

برنامه هوش مصنوعی عکس برای اندروید

هوش مصنوعی عکس ساز

بهتر است بدانید، هوش مصنوعی عکس ساز یک فناوی جدید است که برای شما این امکان فراهم می کند. تا به وسیله هوش مصنوعی عکس های با سبک دلخواه ایجاد و مورد استفاده قرار دهند، هوش مصنوعی عکس ساز با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین می توانند الگو های جدید در ویرایش تصاویر استفاده کند، این فناوری دارای کاربرد های بسیار زیادی مانند ایجاد عکس های متناسب با پروفیل، ایجاد عکس های تصاویر مطابق با تبلیغات  برای استفاده در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد از نمونه شرکت هایی که در حال توسعه هوش مصنوعی عکس ساز فعالیت می کنند به شرح زیر می باشد.

Adobe

Microsoft

Google AI

Open AI

ادیت عکس با هوش مصنوعی انلاین

ویرایش و ادیت عکس با هوش مصنوعی آنلاین برای شما این امکان برای شما فراهم می شود، که عکس ها را به صورت خودکار و با استفاده هوش مصنوعی ویرایش کنید، این تغییرات می توانند شامل روشنایی، کنتراست و اضافه کردن جلوه های حرفه ای مانند نقاشی و کارتونی به عکس ها باشد.

همانطور که گفته شد، این روز ها برنامه های آنلاین وجود دارند، که امکان ویرایش، تغییرات و ترمیم عکس های قدیی را فراهم می آورد،  برخی از محبوب ترین سایت های ادیت آنلاین عکس به شرح زیر است:

DeepDream Generator

PixLr

LunaPic

Myedit

Fotor

برنامه های متناسب با سیستم عامل اندوید

FaceApp

Snapseed

PiceArt

Deepart

Prisma

هوش مصنوعی عکس پروفایل

همانطور که گفته شد هوش مصنوعی می تواند به منظور ایجاد عکس های پروفیل با کیفیت و خلاقانه استفاده کنید. عکس های تولید شده می توانند جذاب تر و متمایز از عکس های معمولی باشند و کمک کنند که در شبکه های اجتماعی بیشتر به چشم بیایید. به صورت کلی ابزار های ویراش عکس با هوش مصنوعی برای ادیت رنگ عکس امکانات فراوانی را برای کابران فراهم می کند. این ابزار ها با استفاده از الگوریتم های عمیق یادگیری و هوش مصنوعی، تغییراتی مثبتی را در تصاویر اعمال می کنند. با استفاده از این ابزار ها می تواند به تغیر پس زمینه، حذف و اضافه کردن اشیا و تنظیم رنگ اشاره نمود. الگوریتم ها می توانند ویراش خودکار و متنوعی داشته باشند و کاربران به سادگی تغییرات مورد نظر خود را در تصاویر اعمال کنند.

4.3/5 - (9 امتیاز)
جدیدترین مقالات

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

محتوای جدول