حذف فالوور فیک اینستاگرام، بررسی 5 سایت حذف فالوورر فیک رایگان

چگونه می توان فالوور فیک اینستاگرام را حذف نمود؟ در اینستاگرام فالوورهای فیک اکانت و یا کاربران غیر فعالی هستند، که هیچ عکس العملی به محتوای شما نشان نمی دهند، به صورت کلی می توان گفت این اکانت ها توسط ربات ها طراحی شده اند و هیچ شخصی  واقعی پشت این اکانت ها نمی باشد، چند سال قبل هر چه تعداد فالوور های اکانت بیشتر بود، اعتماد به آن اکانت نیز افزایش پیدا می کرد.  به همین دلیل افراد زیادی اقدام به اضافه کردن فالوور فیک به اکانت خود کردند، اما حال با تغییر الگوریتم های اینستاگرام داشتن فالوور فیک نه تنها به رشد شما کمکی نمی کند بلکه خطرات مخربی برای شما به همراه دارد، به صورت کلی می توان گفت، امروزه کیفیت مخاطب یعنی فعالیت کاربران و طراحی سایت در کرج در صفحه کاربری شما دارای ارزش بسیار زیادی می باشد. به صورت کلی کاربران فیک و جعلی نقش در رشد شما ندارد، حتی در بسیار مواد می توانند تاثیری منفی بر روی انگیجمنت ریت شما داشته باشند، در ادامه مقاله بررسی بیشتر حذف فالوور فیک برای ادمین اینستاگرام در کرج صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

چگونه فالوور فیک اینستاگرام کسب و کارتان را نابود می کند؟

چگونه فالوور فیک اینستاگرام کسب و کارتان را نابود می کند؟

همانطور که به آن پرداختیم، فالوور فیک می تواند تا حد زیادی در کسب و کار شما اثر منفی به  همراه داشته باشد، فلوورهای فیک ممکن است به روش های گوناگونی وارد پیج شما بشوند، بهترین راه برای حذف آن ها هم یافتن آن و پاک کردنشان می باشد، اینستاگرام الگوریتم های خاصی دارد، الگوریتم به معنی الگوی مشخص می باشد که می تواند صفحات ها را بررسی کند، از مهم ترین الگوریتم ها که می تواند صفحه شما را نمایش دهد و بازخورد داشته باشد میزان تعامل شما با کاربران پیج است، با داشتن فالوور زیاد اما تعامل کم با کاربران، اینستاگرام به صفحه شما را اعتبار نمی دهد و به همین منظور پیج شما در قسمت اکسپلورر نمایش داده نمی شود، به همین دلیل پیج کسب و کار شما نه تنها رشد نمی کند بلکه ممکن است از بین برود.

بررسی 5 سایت حذف فالوورر فیک رایگان

بررسی 5 سایت حذف فالوورر فیک رایگان

به منظور حذف فالوور فیک نرم افزار های برای شناخت و حذف فالوور ارائه شده است، بسیاری از اکانت ها هستند که اوایل شروع کار خود فالوور فیک خریدن ولی حال در پی حذف آن می باشند، با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام وجود فالوور فیک می تواند از دیده شدن اکانت شما در اکسپور جلوگیری می کند، شناسایی و حذف  فالوور فیک به صورت دستی  فرآیندی زمانبر و دشوار می باشد، استفاده از نرم افزار های حذف فالوور فیک می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند در ادامه به بررسی 5 سایت حذف فالوور فیک رایگان خواهیم پرداخت با ما در ارتباط باشید.

  1. نرم افزار Followers

نرم افزار Followers، این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های حذف فالوور فیک می باشد، این نرم افزار علاوه بر حذف فالور فیک، این کاربران را بلاک می کند، همپنین می توانید در این نرم افزار گزارشی مبتنی بر افرادی که شما را به تازگی فالوو کرده اند و کدام پست شما را مشاهده نکرده اند را بیابید، این برنامه هم برای ios و اندروید در دسترس می باشد.

  1. نرم افزار Follow Cop

نرم افزار Follow Cop یکی از بهترین نرم افزار های حذف فالوور فیک می باشد، این برنامه می تواند حدود 200 فالوور را در ساعت حذف کند، البته طبق قوانین اینستاگرام این کار را انجام می دهد زیرا اگر به یکباره تمام فالور ها حذف شوند، پیج شما از دسترس خارج می شود. این نرم افزار می تواند بر روی فعالیت شما نظارت داشته باشد، از مهم ترین ویژگی های آن رایگان بودن، عدم وجود تبلیغات، امنیت و رابط کاربری آسان می باشد.

  1. نرم افزار Followers Assistant

Followers Assistan از دیگر نرم افزار های مهم در یافتن فالوور های فیک می باشد، از طریق این نرم افزار می توانید کاربرانی که شما را دنبال کردند اما بک ندادن را یافته و حذف کنید، نرم افزار  Followers Assistan در واقع یک برنامه جهت مدیریت حساب کاربری به شمار می آید، این برنامه نیز می تواند به راحتی تعداد 200 کاربر را به صورت همزمان حذف کند.

  1. نرم افزار Modash

نرم افزار Modash از دیگر نرم افزار های حذف فالوور فیک می باشد، همچنین این نرم افزار می تواند اطلاعاتی مانند دیتاها، تعداد فالوور، میزان تعامل و میانگین لایک و…. را نمایش می دهد، از قابلیت های دیگر این نرم افزار بررسی و نشان دادن نتایج اطلاعات بالا در قالب نمودار و چارت می باشد.

  1. ربات حذف فالوور فیک

برای حذف فالوور فیک انیستاگرام می توانید از ربات ها هم استفاده نمود، شما عزیزان می توانید با ساختن، یک ربات برای خودتان به راحتی حدود 900 اکانت فیک را در یک روز حذف کنید، این ربات ها عمدتا برای حذف فالوور بر اساس نداشتن عکس پروفایل، نداشتن پست، بالا بودن تعداد فالویینگ کار می کند، هر یک از این فاکتور ها فالوور را فیک شناخته و حذف می کند. چنانچه نیازمند استراتژی حرفه برای رشد کسب و کار خود هستید با تیم حرفه ای رویا استودیو در ارتباط باشید.

Rate this post
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

محتوای جدول