بهترین روش کسب درآمد از یوتیوب، بررسی 10 سایت درآمد یوتیوب

یوتیوب دومین سایت پربازدید دنیاست و مخاطبین بسیار زیادی دارد، کاربران زیادی هستند که ساعات طولانی از زمان خود را این فضا سپری می کنند، بهتر است بدانید یوتیوب و طراحی سایت در کرج منبع درآمدی بزرگی به شمار می آید، این روز ها می توان ازطریق این پلتفرم در آمد دلاری را تحربه نمود، در این مقاله می خواهیم به بهترین روش کسب درآمد از یوتیوب و سئو در کرج  بپردازیم با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی کسب کنید.

بهترین روش کسب درآمد از یوتیوب

چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم؟

همانطور که می دانید، یوتیوب یک بستر بسیار مهم برای کسب و در آمد می باشد، دراین پلتفرم امکان ساخت ویدئو ها با موضوعات گوناگون وجود دارد، اولین قدم برای شروع فعالیت در یوتیوب انتخاب موضوع مورد نظر می باشد، با انتخاب موضوع جالب و آموزنده بازار هدف را پیدا کنید و به تولید محتوا بپردازید، یوتیوب یک پلتفرم منعطف می باشد و به شما این امکان را می دهد، با توجه به سلیقه، استعداد و تجربه تان شروع به تولید محتوا کنید، مهم ترین فاکتور های کسب در آمد از یوتیوب به شرح زیر است:

تعداد افراد دنبال کننده، باید بالاتر از 1000کاربر باشد

ویدئو های شما باید حدود 4000 ساعت در سال بازدید داشته باشد.

محتوا بر خلاف سیاست های گوگل نباشد.

همچنین زمانی می تواند درآمد خود را برداشت کنید به بالای 100دلار رسیده باشد.

بهترین روش کسب درآمد از یوتیوب

بررسی 10 سایت در آمد یوتیوب

در این قسمت به بررسی ابزار های مهم تحلیل و بررسی سایت های یوتیوب خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

  1. Unbox Social

یکی از بهترین سایت های بررسی  آنالیز کانال های یوتیوب Unbox Social می باشد، این سایت به راحتی می تواند اطلاعاتی مانند ویدئو های پربازدید و اشتراک گذاری شده، آنالیز زمان اشتراک گذاری و همچنین زمان دیده شده پست و میزان جذب کاربران را محاسبه کند و به افزایش بازدید کانال کمک بسیار زیادی کند.

  1. ViralStat

 سایت ViralStat از دیگر ابزار های مهم آنالیز یوتیوب می باشد این سایت به شما کمک می کند، محتوای تولید شده توسط رقبای خود را بشناسید، تحلیل کنید و طبق آن محتوای مناسب تولید کنید تا بازدید بیشتری داشته باشید.

  1. TubeBuddy

از دیگر سایت های مناسب برای تحلیل کانال یوتیوب TubeBuddy می باشد، این سایت برای شما این امکان را فرام می کند عنوان های معنا دار و مناسب برای ویدئو های خود پبدا کنید، به صورت کلی می توان گفت افزونه های این سایت بر اساس الگوریتم های یوتیوب ساخته شده است و کلمات کلیدی مهم و برچسب های مناسب و پر سرچ را برای شما می یابد.

  1. Channel Meter

از دیگر سایت های مرتبط با تجریه و تحلیل یوتیوب سایت Channel Meter می باشد، این سایت به شما نموداردقیقی از انواع داده ها می دهد، این نمودار و چارت ها به شما کمک می کنند، تا نرخ رشد و عملکرد خود را در بازه های مختلف آنالیز کنید، این ابزار به شما کمک می کند، نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنید و با تمرکز بیشتر بر روی این داده ها به نتایج خوبی دست پیدا کنید.

  1. vidIQ

vidIQ یکی از برترین سایت های جذب سابسکرایبر می باشد این سایت با توجه به داده های مفید می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

  1. Tubular Labs

Tubular Labs یکی از 10 سایت برتر تجزیه تحلیل می باشد، این ابزار می تواند از طریق تحلیل و بررسی ویدئو های یوتیوب به کسب و کار شما رونق می بخشید. به صورت کلی می توان گفت این سایت با بررسی و آنالیز دیحیتال مارکترها به منظور ارزیابی و افزایش تاثیرات محتوا موثر می باشد.

  1. Vidooly

Vidooly یکی دیگر از ابزار های آنالیز کانال های یوتیوب می باشد، این سایت می تواند به شما برچسب های پر بازدید، بهترین زمان آپلود ویدئو ها، مدیریت نظرات، تحیلی رفتار سابسکرایب ها و رقبا می باشد، این سایت یک ابزار مدیریت بسیار قدرتمند است که می تواند به پیشرفت کیفیت یوتیوب شما کمک بسیار زیادی کند.

  1. Emplifi

Emplifi از دیگر ابزار های آنالیز کانال محسوب می شود، این سایت می تواند زمان مناسب انتشار محتوا، نوع ویدئو و کیفیت مناسب در زمان را مشخص می کند. این سایت به شما اطلاعات دقیقی در مورد کاربران کانال مانند سن، جنسیت و مکان جغرافیایی به شما ارائه می دهند.

  1. Vidyard

این سایت می تواند به شما در آنالیز مشتریان و بازدید کنندگان کمک بسیار زیادی کند، همچنین این سایت می تواند با به حداکثر رساندن محتوای شما، به بازاریابی محصولات شما کمک بسیار زیادی کند.

  1. Quintly

این سایت را می توان یکی از بهترین سایت های مدیریت و سازماندهی به کانال های یوتیوب دانست، با استفاده از این ابزار می توانید استراتژی های تولید ویدئو خود را بهبود بخشید. چنانچه قصد طراحی سایت و بررسی، آنالیز کسب و کار خود را دارید با تیم حرفه ای رویا استودیو در ارتباط باشید.

Rate this post
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

محتوای جدول